O nás

Agentura reality Třeboň - AREAT je  společnost vstoupila na realitnítrh v roce 2004. Obraz seriozní realitní kanceláře se snažíme budovat na základě zkušenosti se stavební legislativou a znalosti regionu. Individuelní přístup, průhledné jednání a respekt ke klientovi jsou naši prioritou, díky které se Agentura Reality Třeboň stává synonymem kvality a solidnosti.

Zakázky prezentujeme na frekventovaných místech městského prostoru Třeboně. Zbytek světa se nám podaří oslovit prostřednictvím internetových portálů. Zajistíme konzultace a zprostředkování veškerých záležitostí spojených s prodejem, nákupem a pronájmem nemovitostí nejen na Třeboňsku a v jižních Čechách. Výhodou pro klienta je uzavření výhradní zprostředkovatelské smlouvy, která pokrývá zajištění veškerého servisu spojeného s nákupem či prodejem nemovitosti.
Neslibujeme nemožné, děláme maximum pro dosažení možného. 

Realitní kancelář Třeboň,  Agentura Reality Třeboň - Dukelská 133

Třeboňská realitní kancelář - Agentura Reality Třeboň

PONDĚLÍ 8:00-12:00 -

V případě konzultací jsme Vám k dispozici v naší kanceláři v Třeboni v Dukelské ulici - po levé straně za Jindřichohradeckou bránou. Zde nás pravidelně zastihnete v níže uvedených časech.V jiných termínech kdykoliv po individuální domluvě.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

ÚTERÝ 09:45-13:15 16:00-17:00
STŘEDA - -
ČTVRTEK - 16:00-17:00
PÁTEK - 14:30-16:00

 

Poskytované služby

Nákup prodej nemovitostí
Zprostředkování nákukpu a prodeje nemovitostí, poradenská činnost, znalecké posudky, prezentace objektu, prohlídky nemovitosti, finanční poradenství, zajištění právního servisu.

Zprostředkovatelská provize:

Při sepsání kupní smlouvy se pohybuje v rozmezí od 3 - 5% z prodejní ceny nemovitosti.
Sjednaná provize nezahrnuje výdaje na právní poplatky.
 

DÁLE ZAJISTÍME

Legislativní projednání stavebních záměrů 
Na základě Vašeho pověření projedáme s úřady vydání příslušných dokladů pro Vaši nemovitost (územní rozhodnutí, stavební povolení, rozhodnutí o odstranění stavby, změna užívání stavby aj.).

Architektonické návrhy a konzultace, projektové služby      
Klientům naší realitní agentury, ale nejen jim zprostředkujeme konzultace s architekty a projektanty specialisty dalších stavebních oborů. Spolupracujeme s projektanty ateliéru Hungry.

Znalecké posudky
Zprostředkujeme zpracování znaleckých posudků pro nemovitosti na celém území ČR.

Stavební a řemeslné práce
Zprostředkujeme stavební a řemeslné práce většího i malého rozsahu ( práce zednické, instalatérské, malířské, natěračské, kovářské, elektroinstalační, plynoinstalační, topenářské apod., stejně jako pomocné zednické práce).

Stěhování, vyklízecí služba, úklidové práce
Zprostředkujeme stěhování a vyklízení objektů včetně dopravy a likvidace odpadu, jednorázový úklid dokončených staveb i denní úklid domácností dle individuelních požadavků klienta.